مبلشویی

مبلشویی

عادت به مبل نشینی چندسالی است که به شدت بین خانواده‌ها رواج پیدا کرده است. مبل‌ها در طرح‌ها و اندازه‌ها و اجناس گوناگونی طراحی و ارائه می‌شوند. خانه‌های بزرگ مبل‌های چند نفره بزرگ و خانه‌های کوچک مبل‌های کوچکتری را در خود جای می‌دهند. مبل‌ها اگر چه دست و پای خانه‌های کوچک را تنگ می‌کنند اما محل بازی مناسبی برای بچه ها محسوب می‌شوند. بچه‌ها به راحتی از آنها بالا و پایین می‌پرند و شادی می‌کنند. محل بازی بچه‌ها خیلی زود با انواع لک مواد آغشته می‌شود و نیاز به نظافت و تمیزی دارد. فقط برخی از مبل‌ها به راحتی در خانه شسته می‌شوند.لک‌های ماژیکی، خودکاری،خون، چای و قهوه، مدادرنگی و سایر لک‌ها هر کدام راه حلی برای پاک شدن دارند. قبل از شستشو مبل حتما باید آن را غبارگیری نموده و  مواد چسبیده به ان را کاملا از ان جدا کنید. طوری باید این جداسازی انجام بگیرد که اسیبی به الیاف پارچه نرسد.اگر با شستشوی مبل اشنایی دارید می‌توانید در خانه آن را به راحتی تمیز کنید. اما اگر به خوبی جنس رویه و ماده‌ای که مبل از ان ساخته شده را نمیشناسید با متخصصین امر تماس بگیرید.

شرکت قالیشویی مهستان از جمله متخصصین امر نظافت و شستشوی مبل در سرتاسر تهران است. این شرکت با تهیه بخارشوها و ماشین الات خاص مبل شویی حتی در منزل شما نظافت و شستشوی مبل‌ها را برعهده گرفته و در کمترین مدت آن را به شما تحویل می‌دهد.

مراحل شستشوی مبل ساده است. شما جنس پارچه مبل را به خوبی باید بشناسید و سپس حلال‌های مناسب هر لک را تشخیص داده و تهیه کنید. در شرکت قالیشویی مهستان انواع حلال‌ها مهیاست تا لکه‌های روی مبل شما را به راحتی از بین ببرد. علاوه بر این دقت در شستشوی مبل کارایی و عمر آن را زیاد می‌کند. به طور مثال مبل‌های چوبی نباید زیاد خیس شوند و هرگز نباید آب به مدت طولانی روی چوب باقی بماند زیرا چوب خیس به راحتی کج می‌شود و مبل از قواره می‌افتد. شرکت قالیشویی مهستان با در نظر گرفتن این مورد مهم دستگاه‌های خشک کن آب و بخارشو و آب گیر مواد داخلی مبل را تهیه کرده است. این دستگاه‌ها  به راحتی ابرهای داخل مبل‌ها را خشک می‌کنند تا از بدبویی و پوسیدگی آن جلوگیری شود و مبل عمر طولانی‌تری نماید.  

اگر مبل‌های شما نجس شده‌اند و به شستشو و ابکشی اسلامی نیاز دارند، حتما با شرکت قالیشویی مهستان تماس بگیرید تا در اسرع وقت شستشوی مبل شما انجام شود.

مبلشویی

مبلشویی

مبلشویی

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   خدمات
  •   تاریخ انتشار :  1397/10/27