قالیشویی در پاسدران

قالیشویی در پاسدران

قالیشویی درپاسداران تهران کم نیست. روزنامه‌های تهران پراست از آگهی‌های قالیشویی در سرتاسر تهران. انتخاب بامشتری است. به همین دلیل اگر دنبال یک قالیشویی معتبر با سابقه بالای خدمت به مردم را دارید، بدنبال قالیشویی مهستان در پاسداران باشید. شرکت قالیشویی مهستان با 35سال سابقه خدمات به مشتریان در سرتاسرتهران مفتخر است که انواع خدمات راجع به قالیشویی را ارائه می‌دهد.

قالیشویی مهستان درپاسداران با بکار گرفتن ماشین‌های مجهز و مدرن و نیروهای ماهر در امور شستشو فرش به صورت دستی و ماشینی تلاش دارد بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نماید.

شما می‌توانید با روش‌های متفاوت با شرکت تماس حاصل نمایید. چه به صورت ثبت در سامانه و کانال‌های اجتماعی و چه به ساده ترین روش که تماس تلفنی است. شما برای کارکنان شرکت توضیح می‌دهید که قالی را خودتان به شرکت می‌رسانید و یا کارکنان شرکت باید برای گرفتن آن به منزل شما مراجعه نمایند. در هردو صورت هنگام تحویل فرش به شرکت حتما باید رسیدی به شما تحویل شود که در ان مشخصات فرش شما به طور کامل ثبت شده است. در غیر اینصورت هنگام تحویل فرش به شما مشکلاتی پیش خواهدامد. ممکن است مشتریی به دلیلی خاص از مسئولین شرکت درخواست کند شستشو به صورت دستی انجام شده و ابکشی اسلامی انجام شود. این کار حتما توسط کارکنان زبده شرکت انجام خواهد گرفت زیرا در هنگام شستشوی دستی باید توجه داشت که الیاف فرش اسیب نبیند و فرش نخ نما نشود.
خوشبختانه اغلب مردم شستشوی ماشینی را ترجیح می‌دهند. شستشو چه به صورت دستی و چه به صورت ماشینی اصولی یکسان دارد. در هردو مورد قبل و بعد از شستشو باید کارهایی را انجام داد.

1-فرشتان را کاملا گردگیری کنید.گردگیری دو مزیت دارد: هنگام شستشو گردوغبار به ریشه‌ها و الیاف نمی‌چسبد و فرش بعد از شستن تمیزتر دیده می‌شود. 2-اگر فرشتان نیاز به رفوگری دارد حتما ان را رفو کنید. چرا که رفوکردن از گسترش اسیب جلوگیری می‌کند. 3-جایی را که می‌خواهید فرش را بشویید کاملا جارو بزنید. بودن حتی یک ریگ کوچک زیر قالی ممکن است منجر به فاجعه شود خصوصا هنگام شستشوی قالی دست بافت.4-ازمایش کنید فرش رنگ می‌دهد یانه. در هنگام رنگ دادن فرش باید نوع شوینده را تغییر دهید و از شوینده ای با سیدیته و قلیایی کمتر استفاده کنید. همچنین باید از اب سردتری برای شستن فرش استفاده نمایید. 5-فرش را تکه تکه بشویید یعنی شوینده را روی تمام فرش نپاشید. وقتی شما قسمت‌های اولیه فرش را می‌شویید کف وارد قسمت‌های دیگر خواهد شد و شستن را اسان‌تر می‌کند. 6- ریشه‌ها را خوب بشویید زیرا ممکن است به خاطر سفیدی رنگ‌ها را جذب نماید. 7-پشت فرش را خوب بشویید. 8-بگذارید خوب اب فرش برود و خشک شود. 9- هنگام پهن کردن فرش اگر هنوز بوی نا فهمیدید کمی پودر جاذب تالکم روی فرش بپاشید تا نم را بگیرد.

10- اگر فرشتان خاص است حتما با متخصصین شرکت قالیشویی مهستان در پاسداران و سرتاسر تهران تماس بگیرید. ما اماده ایم در خدمت شما باشیم.

قالیشویی در پاسداران

قالیشویی در پاسداران

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  1397/10/28